Vitaş VidaVitaş VidaVitaş VidaVitaş VidaVitaş VidaVitaş VidaVitaş Vida
VİZYONUMUZ
Alanında öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla,Türkiye' de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.

MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve verimliliğini artırmak amacıyla, deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun tasarım, çözüm ve servis desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak.

Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak. İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Kalite VİTAŞ için kurulduğu günden beri yaşamsal öneme sahiptir.Bağlantı elemanlarımızla ilgili tüm parametreler üretimin her aşamasında kontrol edilir ve bulgular kaydedilir.Bağlantı elemanları konusunda makine,teçhizat ve eleman yatırımı sürekli artmaktadır.Toplam kalite felsefesini hedeflemiş VİTAŞ sahip olduğu ISO 9001:2000 belgesi ile hizmet vermektedir.VİTAŞ entegre tesisi(üretim-ısıl işlem-kaplama-labaratuar-arıtma)ve deneyimli mühendisleri ile müşteri odaklı hizmet sunmaktadır.

Ülkemizin Avrupa ile entagrasyon sürecinde kaliteli ürün ve üretim felsefesi ile başarılı olunabileceğine inanıyoruz.Hedef kaliteli üretimdedir.

FİYAT POLİTİKAMIZ
Amacımız müşterilerimizin toplam maliyetini düşürmeye yönelik verimliliği artıran ürünler ve hizmetler sunmaktadır.Unutulmamalıdır ki bağlantı elemanın kullanıldığı birimin maliyeti,vidanın maliyetinden daha yüksektir.Kalitesiz ve ucuz ürün sağladığı menfaatten çok daha büyük zararlara yol açar.